Chovatelská stanice Color Jewel


Vítejte na stránkách chovatelské stanice Color Jewel

Štěňata chovatelské stanice Color Jewel


Aktualizováno dne:
Chovatelsk stanice Color Jewel 19.4. 2019
JAPO a Falbala4. 12. - 6. 12. Čtyři výstavy za jeden víkend
Nitra

     Cesty do zahraničí se zúčastnila Dianka a s sebou vezla i své tři děti - Falbalu, Obelixe a Idefixe. Táta Erik zůstal doma v teplíčku. Byla to fuška a zcela překvapivě exceloval Idefix. V pátek na klubové výstavě Beagleclubu SK posuzoval pan rozhodčí M. Václavík, CZ a bylo pořadí takové: Obelix - velmi nadějný 2, Idefix - velmi nadějný 3, Falbala - velmi nadějný a Dianka pouze velmi dobrá - doplatila na to, že je bikolor a pan rozhodčí je nemá rád.
     Obelix se svou malou paničkou Dituškou vyhrál soutěž "Dítě a pes".
     V sobotu a v neděli se moc nedařilo Fanynce, oba dny byla pouze nadějná. Obelix se výstav v sobotu a neděli již nezúčastnil. V sobotu byla rozhodčím paní V. Dvořáková, CZ. Diana byla výborná 3. Idefix měl své dny - v sobotu velmi nadějný 1 a odpoledne se dostal do hlavních bojů o nejkrásnějšího dorostence dne. V neděli posuzoval pan Fr. Šimek, CZ a úspěch si Idefix zopakoval - velmi nadějný 1, odpoledne se opět dostal do hlavních bojů o nejkrásnějšího dorostence dne. Diana v neděli byla výborná 2 Res. CAC.
     V sobotu večer se Diana prošla znovu po výstavním molu na Pedigree Cupu a za svou snahu dostala krásný pohár.Diana a Honza


Falbala


Diana, Idefix a Falbala


Iďa má pohár


Idefix oslavuje


Obelix a Dituška


Obelix a Idefix


Pedigree Cup - slavnostní večeřeZpět


Erik z Ožináku
Seznam výstav:


Chovatelská stanice Color Jewel
Vezmete-li k sobě vyhladovělého psa a uděláte z něj zvíře kypící zdravím, nekousne vás; to je zásadní rozdíl mezi psem a člověkem.
Mark Twain