Chovatelská stanice Color Jewel


Vítejte na stránkách chovatelské stanice Color Jewel

Štěňata chovatelské stanice Color Jewel


Aktualizováno dne:
Chovatelsk stanice Color Jewel 19.4. 2019
JAPO a FalbalaRodinné foto


8. - 19. 6. 2008 - U Jadranu

    Ve dnech od 8.6.2008 do 19.6.2008 se naše smečka společně s Jičiněveskou partou opět vydala na dlouhou cestu k Jadranskému moři. Již podruhé jsme zamířili na ostrov Murter, do rybářské vesničky Jezera.
    Pejskové ve složení Erik, Diana, Ruby, Lotka, Punťa a Hudla a jejich páníčkové Jana P., Jana M.st., Jana M. ml., Helča alias Heduš 1., Zdeňka alias Heduš 2. a Honza si užili krásného počasí, koupání v moři i plavby na rybářské lodi kapitána Kokolce.
    Během pobytu v Chorvatsku si pejskové a paničky Jana, Jana a Helena „odskočili“ do slovinské Portorož, kde se ve dnech 14.6. a 15.6. konaly dvě mezinárodní výstavy. A nevrátili se s prázdnou. Erik v sobotu obdržel v pracovní třídě ocenění výborný 2, Res. CAC a Diana rovněž v pracovní třídě obdržela ocenění výborná 1, CAC, CACIB a obdržela nominaci na CRUFTS 2009 do Birminghamu. Rozhodčím byl pan Frank Kane, VB. V neděli Diana opět získala v pracovní třídě výbornou 1, CAC. Rozhodčím byl Miroslav Zidar, Slov.


Jedeme na dovolenouCesta do ChorvatskaSprávná šestkaHlavní stanRelaxaceRelaxace podruhéRelaxace potřetíWelcome to CroatiaErik rybářemSpokojený ErikJdeme do casinaNa plážiErikDiankaDiana a PunťaNa JezerechKapitán KokolecKapitán Kokolec podruhéŽe by nový Titanic...V zátoceZápad slunce na MurteruRozloučení s ostrovem
Zpět


Erik z Ožináku
Seznam výstav:


Chovatelská stanice Color Jewel
Pes nikdy neudělá chybu. Je pes a dělá, co dělá, protože je pes a myslí jako pes. Jste to vy, kdo dělá chybu, protože jste jej nevycvičil, aby dělal to, co chcete, aby dělal, když chcete, aby to dělal. Nebo jste špatně posoudil, co je schopen dělat fyzicky nebo mentálně. Tak jestliže byla udělána chyba v týmu, jste to vy, kdo ji udělal, ne pes ...
G. Attla